Kasutamise kogemus Clean Forte

"Olen juba ammu unistanud Kagu-Aasia maade külastamisest. Mitte ainult reisida Taisse, vaid elada erinevates riikides, imbuda teise kultuuri vaimust, õppida tundma nende traditsioone, kööki, religiooni. Mu abikaasa jagas mu unistust. Oleme usinalttöötasid oma töökohtadel, võtsid hilissügisel piletid ja lendasid kaheks kuuks reisile.

sattusin muinasjuttu

Alina ja tema abikaasa sõid tooreid mereande ja nakatusid parasiitidesse

Öelda, et see maailm mind hämmastas, tähendab mitte midagi öelda. Teised inimesed, kliima, loodus, traditsioonid, toit - kõik oli nagu teisel planeedil. Reisi esimestel päevadel sain nii palju uskumatuid emotsioone, mida polnud kuus kuud kodus saanud. Esimeseks kohale jõudsime Malaisia ​​pealinnaks Kuala Lumpuri linnaks. Muidugi olin varem Aasia riikides käinud, aga siin oli kõik teisiti.

Mind hämmastas Aasia köök ja suhtumine toitu. Mulle tundub, et ma pole ühelgi gastronoomiafestivalil näinud nii palju toitu kui siin ning kala- ja mereandide roogasid oli võimatu kokku lugeda. Selliseid ebatavalisi mereelukaid, mida sai süüa, nägin esimest korda ja paljud neist söödi toorelt.

Mereannid maitsvad nakatunud

Oma kahe seal viibitud nädala jooksul proovisin kõiki merepilte, kümneid sushisorte, hämmastavaid kalasorte ja paljusid asju, mida ma isegi ei mäletanud. Paljud hõrgutised olid värskelt püütud ja söödud toorelt, kuid mul polnud aimugi, kuhu see võib viia.

Jätkasime oma teekonda, kuid teel ei tundnud ma end eriti hästi. Nõrkus, pearinglus, väljaheidete ärritus ja isutus järgnesid mulle mitu päeva. Ka mu abikaasal hakkasid sarnased ilmingud tekkima ja saime aru, et see oli toidust põhjustatud nakkus. Leidsime oma kaasmaalased nendes kohtades talvitamas ja pöördusime nende poole abi saamiseks. Meil polnud tervisekindlustust, samuti ei teadnud me, millist ravimit osta. Meid võeti vastu sugulastena, küsiti meie tervise kohta ja uued sõbrad ütlesid kindlalt, et need on ussid.

Nad ütlesid, et nad ei söö kunagi tänaval tooreid mereande, nad ostavad neid ainult koju, valavad enne söömist neile üle keeva veega ja söövad siis ära. Saastumise vältimiseks tarbivad kohalikud lisaks veel wasabi, ingverit ja vürtse suurtes kogustes, kuid teiste kultuuride jaoks on selline toit liiga vürtsikas ja seda on harjumuse tõttu lihtsalt võimatu süüa.

Meie uued sõbrad võtsid välja rohud ja pakkusid meile professionaalset parasiidivastast preparaati Clean Forte. Nad andsid meile 2 pakki, rääkisid, kuidas kasutada ravimit ussidest võimalikult kiiresti vabanemiseks. Tüübid lisasid, et võtavad seda vahendit alati reisidel kaasa ja joovad seda ennetamiseks kindlasti siin.

Alina vabanes Clean Fortega parasiitidest ja nad jätkasid oma teekonda

Clean Forte tilgad aitasid mul end nelja päevaga hästi tunda

Alustasime Clean Forte'i võtmist samal päeval. Kaks päeva hiljem tundsin kergendust ja seda tegi ka mu mees. Mul oli kõht häiritud, kuid päeva pärast läks see ära. Võin öelda, et viiendal päeval tundsin end kergelt ja hästi, söögiisu ja uni normaliseerusid.

Kasutasin toodet lõpuni, mulle piisas sellest vaid kolm nädalat. Ka mu abikaasa parandas tervist ja jätkasime oma teekonda. Siin on selline ebatavaline kogemus Clean Forte'iga. Vahetasime oma uute sõpradega kontakte ja tänasime neid nii palju aitamise eest. Nüüd on mul reisikomplektis alati pudel Clean Forte tilka ja söön toorest kala ainult heas restoranis ja puistan seda heldelt vürtsidega. "

Alina, Tampere.