Kasutusjuhend Clean Forte

Clean Forte on professionaalne parasiidivastane preparaat, mis suudab lühikese aja jooksul vabaneda igasugustest parasiitidest. Looduslikud komponendid, millest Clean Forte koosneb, hävitavad igasuguseid baktereid, seeni, parasiite. Ravimi süstemaatiline kasutamine aitab vältida parasiit- ja seenhaiguste teket ning ravida olemasolevaid haigusi.

Clean Forte kasutamise näidustused

Clean Forte tilgad on loodud looduslike koostisosade baasil, need sisaldavad ainult ravimtaimi. Tööriista saab kasutada nii seenhaiguste ennetamiseks kui ka raviks. Ravimit on soovitatav kasutada järgmistel juhtudel:

Clean Forte'i kasutage lemmikloomadega kokkupuutel
  • diagnoositud seen- ja parasiitnakkused;
  • parasiitide väljanägemise kahtlus;
  • häired seedetrakti töös, nõrkus, unetus, söögiisu nõrgenemine, allergilised reaktsioonid;
  • infektsioonioht, kokkupuude haiguse kandjatega, sealhulgas lemmikloomadega;
  • liha ja kala söömine kuumtöötlemata, samuti pesemata köögiviljad ja puuviljad;
  • parasiit-, seen- ja bakterihaiguste ennetamiseks.

Clean Forte tilgad aitavad teil keha puhastada ja kaitsta teid nakkuste eest. Toodet saavad kasutada igas vanuses inimesed, looduslik koostis ei põhjusta kõrvaltoimeid ega allergilisi reaktsioone.

Kuidas kasutada Clean Forte

Clean Forte tilka tuleb kasutada üks kord päevas tühja kõhuga. Mõõtke välja 20 tilka ja segage neid klaasis 200 ml veega. Joo 30 minutit enne hommikusööki. Ravikuur on 21 päeva. Ennetava meetmena on soovitatav ravimit kasutada 2 korda aastas.

Lisateavet toote kasutamise kohta leiate kasutusjuhendist, mis on ravimi igas pakendis. Hoida külmkapis, mitte hoida otsese päikesevalguse käes. Ärge andke toodet alla 3-aastastele lastele.

vastunäidustused ja kõrvaltoimed

Tootel pole vastunäidustusi, enne toote kasutamist pole arsti konsultatsiooni vaja. Ravimi üksikute komponentide individuaalse talumatuse korral on soovitatav olla ettevaatlik ja jälgida keha reaktsiooni. Toode võib põhjustada kerget maoärritust. Pärast mitut rakendust keha reeglina kohaneb ja selliseid mõjusid enam ei esine.

Professionaalset parasiidivastast preparaati Clean Forte müüakse Eestis ametlikul veebisaidil. Täna saate ravimit allahindlusega osta. Piiratud pakkumine. Kiirusta!