Arvustused Clean Forte

 • Tiina
  Ma sain oma koeralt ussid, teadmata seda, nagu hiljem selgus. Raviks valisin Clean Forte - saan aru ürtidest ja tean, et neis kasutatav taimekompleks on võimeline hävitama kõiki parasiite. Ma sain oma haigusest kahe nädala jooksul terveks. See on suurepärane ravim ja täiesti ohutu.
  Clean Forte
 • Katrin
  Clean Forte on minu ravimikapis kohustuslik asi. Ta on mind nii palju kordi aidanud! Ma joon seda profülaktikaks, saan ka seda ravimit ja kõht töötab paremini. Püüan neid ette varuda - kui näen, et varu on, võtan kaks pakki. Kui teil on õnne osta poole hinnaga, siis võime öelda, et teine ​​on kingitus. Hea toode ja hind.
  Clean Forte
 • Kerli
  Ühel päeval pärast suvehooaega tundsin tuharates kummalist sügelust. See oli võimatu! Selle tulemusena selgus, et mul olid ussid ja et ma olin nakatanud kogu pere! Tellisin kohe 5 pudelit Clean Forte - meid raviti korraga. Kõik lõppes hästi, võitsime parasiidid kiiresti tänu Clean Forte tilkadele. Ka sügelus kadus.
  Clean Forte
 • Laura
  Vanaema soovitas mul aeg-ajalt Clean Forte'i kasutada. Ta on suurepärane traditsioonilise meditsiini tundja, endine botaanik, tema sõnul sisaldavad need tilgad kõike, mida on vaja keha alati puhtana hoidmiseks. Ma ei tea, kas mul oli parasiite või mitte, kuid pärast tilkade manustamist tunnen end palju paremini kui varem.
  Clean Forte
 • Priit
  Ussidesse nakatumine on lihtne, kuid neist taastumine võib olla väga keeruline. Kui palju olen proovinud, enne kui kuulsin Clean Forte tilkadest! Isegi väga kallid ravimid ei suutnud mind parasiitidest täielikult vabastada. Clean Forte tilgad on aidanud mul kolme nädala jooksul ravida haruldast parasiithaigust. Tänan teid väga!
  Clean Forte
Kasutaja hinnang Clean Forte
4.2
29